Nová verze Zoho Bigin - CRM pro malé a střední firmy

08.03.23 22:06 Od Erik

Zoho Bigin - CRM s kompletními funkcemi pro malé a střední firmy

Bigin nabízí jednoduché, ale výkonné CRM bez vysokých vstupních bariér a nákladů. Menší  podniky jednoduše nemohou spravovat více nástrojů pro práci se zákazníky nebo si dovolit robustnější řešení kvůli omezeným zdrojům a rozpočtům. Frustrující je, že mnoho řešení CRM dostupných pro malé a střední podniky nabízí omezenou funkcionalitu - kde není zahrnuta vlastní mobilní aplikace, komunikace s aplikacemi třetích stran,  sdílení dat nebo třeba správa prodejního procesu.
V důsledku toho pak nejsou schopna poskytovat takovou úroveň služeb, jakou malé a střední podniky potřebují. 58 % malých podniků uvádí, že zjistit, jaké technické řešení pro ně bude nejlépe fungovat, je problém.
Podle našeho nejnovějšího průzkumu má navíc polovina z nich problémy s integrací nových aplikací s těmi stávajícími.

Nejnovější verze Zoho Bigin zahrnuje plnohodnotnou správu obchodních procesů díky funkci Team Pipelines, což je použití více "pipelines" a "subpipelines". Tím lze pokrýt více zcela rozdílných obchodních procesů v jedné firmě, například drobný prodej, velkoobchod a servis.

Pro různé typy zákaznických služeb a servisů navíc Bigin, jako jediný, umí poskytnout všechny zákaznické operace jako je prodej, onboarding, doručování, školení, marketing a další. To vše s intuitivním grafickým rozhranním a mobilní aplikací.
Uživatelé tak získají okamžitý přehled v jaké fázi vztahu se zákazníkem se právě nacházejí.

Podle společnosti Zoho přibližně 65 % zákazníků systému Bigin nikdy předtím nepoužívalo systém CRM, což z něj činí ideální volbu pro majitele firem, kteří se chtějí odklonit od tabulkových procesorů jako je třeba Excel.
"Obrací se na nás stále více firem, kterým tabulky pro efektivní řízení firmy jednoduše přestávají stačit. Vadí jim to, že nemají přehled o procesu, zadávání údajů, kontroly kdo data zadává, nebo možnosti různých úrovní zabezpečení či přístupu pro jednotlivé uživatele. Právě to mohou získat v řešení Zoho, ať už ve verzi Bigin, nebo v základní verzi CRM." - říká Martin Klocok, marketingový manažer ze společnosti Pro Futuro Consulting, Premium partnera společnosti Zoho v regionu střední Evropy.