​Váš jediný autorizovaný ZOHO partner ve střední Evropě

PRAHA - BRATISLAVA - BUDAPEŠŤ - VARŠAVA

ZOHO Premium Partner
Zoho Creator Certified Partner

O PFC Group - náš příběh

Máme pobočky v několika zemích Evropy i Asie a řadíme se mezi malé-střední firmy, působící v oblasti informačních technologií. Stále rosteme, zlepšujeme se a máme své vize. Zachovali jsme si pokoru, neplýtváme a šetříme, protože to považujeme za prospěšné nejen pro nás ale i pro naše prostředí.

Přestože šetříme, tak jsme nároční a vyžadujeme pro naší práci to nejlepší, co pro nás má smysl a umožní nám naplnění našich cílů.


Jedním z hlavních důvodů, proč se nám toto vše daří, je způsob naší práce, spolupráce a komunikace. Jak mezi kolegy, tak i s našimi partnery a zákazníky. 

Samostatnou roli v tom hrají i další nástroje, které každý den využíváme na maximum a jejichž hlavní charakteristikou je jejich propojenost a schopnost být komunikačně-digitálně zapojeny do našeho prostředí.


Náš interní systém musí být stejný jako jsme my a musí mít stejné vlastnosti. Nesmí nás brzdit, musíme mu všichni rozumět, musíme ho všichni používat a plně využít, musí kopírovat naše potřeby, nesmí být komplikovaný a drahý, ani pro používání ani pro udržování.

Toto vše jsme našli v Zoho Cloud prostředí a dalších souvisejících technologiích a nástrojích a to nás tak nadchlo, že jsme se rozhodli tento koncept dále rozvíjet, nabízet a prodávat.

To je základ naší PFC Group Digitální transformace.

Naše reference

O nás

Od roku 1997 působíme nejen na českém trhu v oblasti IT konzultací, školení a vývoje firemních programových řešení.

PFC Group poskytuje služby jak korporátním gigantům tak i středním a malým rodinným firmám v Evropě a Indii.

Pokud hledáte specifická tisková řešení, flexibilní moderní cloud aplikace pro pokrytí mnoha firemních oblastí či agend nebo potřebujete zautomatizovat a zefektivnit činnosti ve vaší společnosti, určitě najdeme cestu jak vám být prospěšní.


Jsme autorizovaným partnerem a vývojářem ZOHO. Poskytujeme podporu, vyvíjíme lokální aplikace v prostředí ZOHO Creator a jsme schopni realizovat  jakoukoliv integraci s jinými systémy nebo prostředími. Jsme autory české lokalizace ZOHO CRM a mnoha dalších rozšíření nebo "widgetů - pluginů" pro lokální použití, jako je přístup do národních rejstříků ekonomických subjektů, napojení na software ústředny, jiné ekonomické systémy a pod.


ZOHO je globální společnost se sídlem v USA, která vyvíjí různé cloud aplikace. Nabízí více jak 40 různých nástrojů pro kompletní pokrytí všech firemních potřeb a i jednotlivci-profíci si v této nabídce najdou software pro své potřeby. Mezi nejznámější a nejvíce používané se řadí ZOHO CRM (pro správu vztahů se zákazníky), ZOHO Projects a ZOHO Sprints (pro projektové řízení a agilní řízení projektů), ZOHO Desk  (pro provozování Servisu a Help Desku), ZOHO Workplace (obsahuje email, textový editor, tabulky, prezentace a úložiště souborů), ZOHO Books a ZOHO Inventory (pro vedení účetní agendy a skladů), ZOHO People (pro HR agendu) a další.


Aplikace ZOHO představují úžasnou možnost využívat nejmodernější systémy pro firemní nebo profesní využití, zaměřené na efektivitu, výtečný poměr cena/výkon, škálování pro různé typy uživatelů, mobilní aplikace, přístup po internetu bez omezení a propojení nebo spolupráci s množstvím dalších aplikací jiných výrobců.