ZOHO Cloud aplikace

Zoho Cloud Applications

Kompletní portfolio aplikací pro vaší společnost. Od emailu, přes účetnictví a úložiště dokumentů po řízení výroby nebo marketing a obchod.

Můžete používat jenom profesionální EMAIL nebo CRM Systém, nebo jakoukoliv kombinaci jiných vybraných aplikací.
Vyberete si, používáte a platíte jen to co potřebujete. A kdykoliv můžete upravit nebo přestat platit. Všechny údaje a data jsou stále vaše a pod vaší kontrolou.

V cloudu, pro PC, Mac, vše s mobilními aplikacemi, dostupné kdekoliv na světě.

Za bezkonkurenčních podmínek.

ZOHO One

Zoho One
Zoho One je unikátní sada cca. 50ti, vzájemně integrovaných aplikací pro kompletní řízení podniku bez kompromisů. Navržená je tak, aby umožnila organizacím řídit komunikaci, prodej, výrobu, marketing, finance, projekty, lidské zdroje (HR) a další oblasti.
Díky různým cenovým plánům, funkčnímu nastavení a jejich kombinacím, umožňuje firmám flexibilní využití dle jejich okamžitých potřeb. Bez ohledu na velikost firmy, pracovního kolektivu či týmu nebo třeba samostatného projektu.

Aplikace umožňují prodejním týmům generovat potenciální zákazníky, spravovat záznamy klientů a komunikovat s nimi prostřednictvím telefonu, emailu, sociálních sítí, živého chatu nebo online schůzek. Uzavírání zakázek je jednoduché díky automatizacím, generování přednastavených nabídek nebo dokumentů či smluv, které lez elektronicky vzájemně podepsat a zkrátit tak celý obchodní cyklus na minimum.
CRM Systém může vytvářet vlastní webové stránky a využívat vizuální analýzy ke sledování zapojení návštěvníků a interakce se stránkami. 
Pracovníci podpory mají přístup do všech prodejních nebo servisních záznamů a mohou kdykoliv komunikovat s plnou znalostí dosavadní situace, platnosti smluv nebo rozsahu dosavadních servisních zásahů. Vytvoření zakázky a naplánování servisního zásahu lze zcela automatizovat a může si jej spravovat zákazník sám.
Pomáhá také HR manažerům se sledováním uchazečů, analýzou životopisů, plánováním pohovorů, sledováním času a registrací. 
Všichni pracovníci mají kdykoliv přístup podle svého oprávnění k finančním údajům společnosti, týmu nebo projektu, nebo k vystavování objednávkových a prodejních dokladů, které mohou být okamžitě odesílány nebo procházet schvalovacími procesy.

Všechny aplikace mají mobilní verzi pro iOS a Android. Řešení je k dispozici na základě měsíčního a ročního předplatného s možností okamžité úpravy.
Vedle standardní Zoho podpory můžete využít i lokální národní podporu PFC Group.

Vybrané ZOHO aplikce

Zoho CRM

ZOHO CRM

CRM Systém pro marketing a pokročilou správu kompletní obchodní agendy od počáteční příležitosti, přes "omnichannel" komunikaci se zákazníky nad vytvořenou zakázkou až po fakturaci. 

Zájem o Demo přístup
Zoho Bigin

ZOHO Bigin

Jednoduchý CRM Systém pro sledování obchodního procesu od importu příležitosti, přes sledování aktivit na zákazníkovi až po uzavření zakázky. Včetně přehledné mobilní aplikace.

Zájem o Demo přístup
Zoho Cliq

ZOHO Cliq

Instant messaging pro rychlou komunikaci v týmu, komunikační kanály pro jednotlivé aplikace, bot pro zprávy.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Workplace

ZOHO Workplace

Kompletní alternativa Office365, video meetingy, velké úložiště dokumentů a souborů, editory dokumentů, tabulek, chat a pod.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Podpora

ZOHO Desk

Help Desk systém pro příjem všech zákaznických požadavků, vytváření ticketů a jejich řešení. Obsahuje zákaznický portál, znalostní databázi, integraci pro telefonní ústřednu a další.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Kampaně

ZOHO Campaigns

Vytvářejte, posílejte a sledujte účinné emailové kampaně ve velkých objemech. Poskytuje detailní přehled o reakci na straně příjemce, umožňuje vytváření automatických reakcí na tyto odezvy.


Zájem o Demo přístup
ZOHO Elektronický podpis

ZOHO Sign

Pro rychlý elektronický podpis dle EU standardu, bez nutnosti instalovat jakýkoliv certifikát. Pro elektronický podpis smluv a jiných dokumentů se zákazníky, zaměstnanci a pod.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Mítingy

ZOHO Meeting

Scházejte se a prezentujte online přímo z vašeho prohlížeče nebo pořádejte rozsáhlé webináře pro stovky uživatelů.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Asistence

ZOHO Asistence

Cloudový software pro vzdálený přístup a vzdálenou správu počítačů, mobilních zařízení a serverů prostřednictvím webových relací jak v "attended" tak i "unattended" módu.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Kamera

ZOHO Lens

Vzdálená pomoc založená na rozšířené realitě, vám umožní se kdykoli podívat na problémy ve vzdálených zařízeních – od výrobních strojů po servery – přímo od vašeho stolu prostřednictvím kamery telefonu uživatele na vzdáleném místě.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Projekty

ZOHO Projects

Pokročilý systém pro správu projektů, projektový portál, řízení zdrojů, projektů, integrace dat do mnoha aplikací.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Schůzky

ZOHO Bookings

Vaši zákazníci si s vámi mohou domluvit schůzku dle vaší aktuální dostupnosti ve vašem kalendáři nebo na základě určených časových bloků. 

Zájem o Demo přístup
ZOHO Sprinty

ZOHO Sprints

Efektivně spravujte a sledujte své agilní projekty.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Úložiště

ZOHO WorkDrive

Cloudové úložiště pro správu a organizaci souborů týmů i jednotlivců. Umožňuje sdílet soubory vně společnosti a komplexně řídit toto sdílení, přiřazovat k souborům vaše vlastní data v rámci kategorizace - dokument management.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Dokumenty

ZOHO Writer

Textový editor s všemi funkcemi pro týmovou spolupráci, komentování, publikování, pokročilou editaci, tisk.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Tabulky

ZOHO Sheet

Tabulkový procesor se všemi funkcemi pro týmovou spolupráci. Vzorce a funkce.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Formuláře

ZOHO Forms

Pro tvorbu jednoduchých nebo pokročilých, více stupňových nebo dynamických formulářů. Publikace linkem, vkládání na www stránky.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Prezentace

ZOHO Show

Tvorba a realizace prezentací, online prezentování, promítání do různých výstupních zdrojů a formátů.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Lidi

ZOHO People

Flexibilní on-line software pro řízení a správu zaměstnanecké agendy, docházky, schvalovací procesy, čerpání dovolených a mnoho dalšího.

Zájem o Demo přístup
ZOHO Nábor

ZOHO Recruit

Cloudové komplexní a intuitivní řešení náboru pro personální agentury, firemní HR a dočasné pracovní síly. Spolupráce při výběrových řízeních, hodnocení kandidatu.

Zájem o Demo přístup

ZOHO Marketplace

Zoho Tržiště aplikací
Zoho Marketplace

Zoho Marketplace je online obchod s obchodními aplikacemi s více než 1000 rozšířeními připravenými k použití pro vaše produkty Zoho. Vylepšete základní možnosti svých produktů Zoho a získejte více práce s nástroji Zoho, které používáte. Snadno propojte další podnikové aplikace, které používáte, se Zoho – není potřeba žádné kódování!

ZOHO Marketplace